Kontaktní informace
+420 233 552 309
iroa@volny.cz

Dovolená od --.7. do --.8.2023

Spolupracujeme:
 
Bravo Lift-snadná úprava bytu 
www.bravolift.cz  Tel: 800 316 316

AUTO-POLY
www.auto-poly.cz T:266311608


PŘEROST A ŠVORC AUTO

Autocentrum HANDY
banner_handy

Služby

Doplňkové služby

Kromě montáží ručních ovládání a dalších individuálních úprav pro invalidy nabízíme také možnost drobných oprav vozů včetně prací našeho pneuservisu.

Co s časem na montáž

Většina individuálních úprav trvá dva až tři dny, po dobu přestavby vozidla můžeme v Praze zajistit bezbariérové ubytování, zákazník může volný čas využít k prohlídce hlavního města. (K dispozici je několik bezbariérových tras historickým centrem a Pražským hradem.)

Pokud se bude jednat o jednodušší práce (v rozsahu několika hodin) nabízí se možnost trávení tohoto času například v pražské Zoo nebo Botanické zahradě. Oboje v dosahu městských nízkopodlažních bezbariérových autobusů za cca 5 - 7 minut od naší dílny. V obou zahradách jsou restaurační zařízení. Další alternativou je návštěva velkého obchodního centra v Praze Letňanech, kde se nachází i multikino.

Snadná dostupnost

Hlavní pracoviště máme v Praze, ale spolupracujeme i s dalšími servisy, které naleznete v příslušné sekci.

Naše nabídka je tak snadno dostupná v celé České republice, a také na Slovensku.

Vzhledem k tomu, že jsme kromě vlastní výroby výhradními zástupci značek Guidosimplex a Tecno Drive, které působí v celé Evropě, mohou naši zákazníci využívat služeb také jejich sítě servisů (třeba při cestách na dovolenou).

Homologace

Veškeré úpravy máme schválené Ministerstvem dopravy ČR, jsme majiteli příslušných osvědčení, a proto je zapisujeme přímo do technického průkazu.

Jsme tu pro vás

Každému zákazníkovi se snažíme při výběru ovládání i dalších výrobků a užitečných doplňků co nejlépe poradit a individuálně se mu věnujeme.

I proto máme v naší dílně stojany se všemi druhy ručních plynů a brzd, které uvádíme v nabídce.

Zájemce si je tak může přímo „osahat", správný výběr totiž považujeme za velmi důležitý nejen pro spokojenost samotného řidiče, ale hlavně pro bezpečnou jízdu. A obojí je pro nás stejně důležité a zavazující.

V předváděcím vozidle si zkuste vyzkoušet také další zařízení ze sortimentu pro snadný nástup, přepravu na vozíku nebo nakládání vozíku.