Kontaktní informace
+420 233 552 309
iroa@volny.cz

Dovolená od --.7. do --.8.2023

Spolupracujeme:
 
Bravo Lift-snadná úprava bytu 
www.bravolift.cz  Tel: 800 316 316

AUTO-POLY
www.auto-poly.cz T:266311608


PŘEROST A ŠVORC AUTO

Autocentrum HANDY
banner_handy

Katalog> Nakládání vozíku

Posuvné dveře

Posuvné dveře

Odsunutí zadních dveří podstatně usnadňuje naložení vozíku za řidiče. Otvírání a zavírání dveří je elektrické pomocí lineárního motoru. Mechanická konstrukce je dostatečně pevná i v otevřeném stavu. Po zavření jsou dveře uchyceny v místě původních pantů a zámku dveří, proto umožňují i přepravu osob.

Naviják

Naviják

Naviják pomáhá při nákládání vozíku do automobilu na místo za řidičem. Motorek navijáku je umístěn za zadním sloupkem, aby neohrozil posádku. Kladka s provázkem se snadno odepne a uklidí. 

Nakladač vozíku za řidiče

Nakladač vozíku za řidiče

Řidiči, který cestuje sám, umožňuje snadné naložení vozíku bez sebemenší fyzické námahy. Pokud se ve voze bude přepravovat víc osob, dá se nakladač snadno vyjmout a vozík uložit do zavazadlového prostoru.

Vyrábí se i ve verzi, která ze dveří zajíždí do zavazadlového prostoru. V tom případě může na zadním sedadle cestovat i jedna další osoba.

Rampy MOVIA

Rampy MOVIA

Rampy MOVIA jsou k dispozici ve dvou základních provedeních - dvoudílném a třídílném. Rampa je uchycena čtyřmi šrouby s rukojeťmi pro snadnou demontáž. Je snadno ovladatelná pomocí servotlumičů. Celý sortiment ramp je vyroben ze zpevňeného duralu bez svařování.

Jeřábek Olympian - 200Kg

Jeřábek Olympian - 200Kg

Tento model zvedacího zařízení představuje naprostou novinku na trhu. Umožňuje uživateli jednoduchým způsobem zaháknout a naložit i velmi těžké vozíky a tříkolky. V případě potřeby se snadno vymontuje a uklidí. Konstrukce je duralová a lehká. Systém vyklápění při zvedání zaručuje, že vozík neškrtá o zadní část vozidla. Nehrozí, že časem praskne navíjené lanko, protože žádné není potřeba.   

TRAN-FW Duralové plošiny dvouramenné půlené

TRAN-FW Duralové plošiny dvouramenné půlené

TRAN-FW - tento model duralové zvedací plošiny představuje novinku na trhu v oblasti prostoru po složení nástupní plochy. Umožňuje namontovat plošinu co nejblíže ke dveřím a tím zvětšit mezeru mezi plošnou a nárazníkem. Zvláštní tvar skládání nakládací plochy nabízí velmi dobré využití prostoru v autě.